SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 83m2 në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:50
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
60632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 83m2, ne katin e 8-te, ne lagjen e Muhaxhereve, ndertim i El Construction - Derin Residence. Banesa eshte ndertim i ri dhe e gatshme per banim, eshte funksionale dhe ka hapesire te shfrytezuar mire. Ka kete renditje:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 850 euro, m2

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »