SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 400m2, ne 10 ari truall ne lagjen Sofalia
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
60636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 400m2, ne 10ari truall, ne lagjen Sofalia, rruga Shpetim Robaj. Shtepia ka kete renditje:
- 2 dhoma dite, kuzhine,
- 4 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- 4 ballkona
Shtepia ka garazhe dhe oborr te rregulluar me gjelbrim e rrugica me kubeza.
Qmimi eshte 230.000 euro.
Pranohet edhe kompenzim me banesa.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »