SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 72m2 Bregu i diellit Prishtine Urgjent
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
60675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet tek banesat 16 kateshe bregu i diellit, Prishtine. Ka dy dhoma, sallon kuzhine, banjo, koridor dhe ballkon kati i 6,
Qmimi pak i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Muhabi
Ferizaj
044225165
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »