SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa prej 90m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
60690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne qender te Ferizajit perballe shkolles ekonomike Faik Konica dhe nga ana tjeter gjendet perballe Viva Fresh Store. Gjendet ne katin e trete te banimit. Ka 2 dhoma te fjetjes, nje sallon se bashku me kuzhinen, nje banjo dhe koridorin.
Banesa eshte e mobiluar me mobilje te ardhur nga Gjermania dhe shitet se bashku me mobilje. Ka gjithashtu dhe ashencorin i cili punon.
Numrat kontaktues ne Kosove jane : +37744121805 dhe +37744622367
Informata rreth publikuesit
Bleona
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »