SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi Moderne mbi 350m2, 5 ari truall
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
60712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Shtepin me mbi 350m2 te Banueshme, shtepia ka kete renditje:
*Bodrumet 3: 1 Bodrum per gjera te punes, 1 per rezervuar te naftes per ngrohje qendrore, dhe nje bodrum mund te shfrytezohet per qendrim ditor ka kuzhin dhe rrethin per ndej,
*Kati i pare: Salloni me kuzhin, koridori, paradhoma, ballkoni, banjo-wc dhe nje depo.
*Kati i dyte: 4 dhoma gjumit, 2 ballkona nje banjo-wc, koridori.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe ka 5 ari truall me dokumente, bartja behet shume shpejte
shtepia eshte e kompletuar e izoluar ka ngrohje qendrore, 3 klima, oborri i dekoruar, ka mbi 15 lloje te pemve i rrethekuar ne te gjitha anet per me teper info kontatoni ne nr e telefonit


Shtepia shitet me te gjitha orendit ose edhe pa to, mirpo per me teper info kontaktoni 044 480 935
Informata rreth publikuesit
veda_06
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »