SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne qender te 4llullat
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
60741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen 3dhomshe e cila gjendet mbrapa Teatrit Kombetar , te 4llullat, objekti eshte ne ndertim e siper,
kati 4 ndersa i bjen kati i 2 me banim. Banesa i ka Gjithsej 79m2 dhe ka kete renditje. 1250€ / m2, qmimi i diskutushem

-Sallon + kuzhin
-2 Dhoma gjumit
- 1 Banjo
- 1 Taras

044564671
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »