SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Lagjen Velania Rr.Hamdi Gashi 7/ 14 Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1999
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
60773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Lagjen Velania Rr.Hamdi Gashi 7/ 14 Prishtine. Shtepia eshte tri kateshe me 300m/2 dhe 4.04 ari truall me gjitha dokumentacionin ne rregull , shtepia me leje ndertimi , shtepia vetem katin e tret nuk e ka te mobiluar, posedon ngrohje qendrore, rezervoar uji , dy garazha.
NR tel per kontakt . 049444909, 044 239744
Informata rreth publikuesit
Luljeta
Prishtinë
Rr.Hamdi Gashi 7 /14 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »