SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesa në Fushë Kosovë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
60796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesa nê Fushë Kosovë me dimensione te ndryshme jan shumë të përshtatshme dhe tê gatshme për banim. Postuar nëpërmjet celularit.Kanë Shkollen,Spitalin, Çerdhen shumë afer dhe është i vetmi objekt me park.045239701
Informata rreth publikuesit
Ylli
Prishtinë
45239701
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »