SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qera - 3,000 m2 / Zyre - 300 m2 / 57 ari truall
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '15
Madhësia :
3300 m²
ID e produktit :
60799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet objekti afarist me qera me sipërfaqe:
3,000 m2 objekti
300 m2 – zyre dhe menza
57 ari truall - parking,oborr,rrugë

I pershtatshem per veprimtari prodhimi dhe afarizmi.
Paraprakisht e shfrytezuar per veprimtari prodhimi.
Ka trafon e vet me kapacitet 1200 kW.
Ka të vendosur kaloriferet per ngrohje, gypat dhe infrastrukturën percjellëse.
Objekti gjendet ne Zheger-Gjilan. Qeraja mujore 4,000 EUR.
Na kontaktoni ne 044 187 000.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
044187000
Zheger, Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »