SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afer lagjes 038, shtepia 178m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
178 m²
ID e produktit :
60821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afer lagjes 038, shitet shtepia 178m2, etahes P+1, me garazhe 18m2 dhe truall prej 2,80 ari. Shtepia eshte ndertuar sipas planit amerikan, eshte e mobiluar, ka alarm, nxemje qendrore dhe rezervoar te uji. Çmimi: 155.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1888
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »