SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka 7.2 ARI në magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej rrethit të Çagllavicës.
Çmimi :
€82,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
720 m²
ID e produktit :
60828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka 7.2 ARI të ndara në dy parcela nga 3.6 ARI.
Toka gjendet në magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej rrethit të Çagllavicës.
Toka është 200m prapa AUTOSALLONIT “ ENDRITI “.
Toka është e pajisur me infrastrukturë dhe ka leje ndërtimi.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »