SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lagja Qendresa shitet shtepia 350m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
60877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagja Qendresa, shitet shtepia siperfaqes prej 350m2, etazhes P+1, ne perberje: nje dhome dite, nje kuzhine, pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia poashtu ka ngrohje qendrore, invertor, rezervoar uji. Bunari i shtepise ka uje te pishem sipas konstatimit te Institutit Kombetar. E tere shtepia eshte punuar nga nateriali ndertimor te importuar nga Gjermania dhe Italia. Çmimi: 280.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra 24/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »