SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Marigona I, shitet shtepia 600m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
60884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marigona I, shitet shtepia e pa kryer, siperfaqes prej 600m2, etazhes B+P+2, me bodrum prej 154m2, ne te cilin gjendet edhe garazha, dhe me 8 ari truall. Çmimi: 320.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 2/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »