SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Rezonanca, shtepi 800m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
60894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Rezonanca - Veternik, shitet shtepia e kryer, siperfaqes prej 800 m2, etazhes P+2, me lokal prej 260 m2 dhe truall 5 ari. Shtepia ka 3 parkingje + parking per 5 vetura para shtëpise. Çmimi 550.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 7/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »