SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afer Marigones II, shtepia 396m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€310,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
396 m²
ID e produktit :
60908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afer Marigones II, shitet shtepia 396 m2, etazhes P+2, me lokal ne perdhese. Shtepia ka garazh dhe truall prej 3 ari. Po ashtu ka nxehje qendrore, bunar, rrethoj, alarm dhe internet. Çmimi 310.000€. Tel.045/50 20 40. Shifra 15/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »