SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lagja Qendresa, shitet shtepia 246m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€420,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
246 m²
ID e produktit :
60910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagja Qendresa, shitet shtepia 246m2, etazhes B+P+1, me garazh 4x6m dhe me truall prej 9 ari. Çmimi: 420.000 euro. tel.045/50 20 40. Shifra: 37/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »