SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prapa Grand Stores shtepia 240m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
60921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prapa Grand Stores, shitet shtepia 240m2, etazhes B+P+2, me bodrum prej 120m2 dhe truall 4,25 ari. Shtepia ka nxehje qendrore, 5 dhoma dhe 1 sallon. Çmimi: 190.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 23/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »