SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Rezonanca shtepia 210m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
60947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Rezonanca - Veternik, shitet shtepia 210 m2, etazhes P+2, me truall prej 3,50 ari. Shtepia ka oborrin te rrethuar, dhe posedon 4 dh gjumit, sallon me kuzhin dhe 3 banjo. Çmimi: 190.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 43/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »