SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
61038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa afer Qerimit 2, ndertim i vjeter, Ka Qendrim diteore, dhome gjumi, banjo, kuzhine me ballkon dhe depo. Eshte e renovuar teresishte qe 3 vite.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »