SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
61199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati i I-re
-Renditja e baneses:dhome gjumi,sallon me kuzhine dhe banjo.
-Banesa posedon uje 24h e pershtatshme per familjar

Mob:045/691-690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Te Pozhegu Brothers [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »