SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
61203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati:1
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.Per nderkombtar,uje 24h dhe ashensor.


Mob:045/691 690
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
afer furres Parajsa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »