SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepi në Shitje
Çmimi :
€153,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
61209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 5 ari oborr.

Shtepia tri kate me rreth 250m² të banuara posedon këtë renditje:

Kati përdhes: nje podrum.

Kati i parë : sallon së bashku me kuzhinë.

Kati i dytë : Sallon, një kuzhinë,një shpajz,një banjo dhe një ballkon.

Kati i tret : kater dhoma,një banjo dhe dy ballkona.

Dyshemeja llaminat,dyer dhe dritaret prej druri.

Shtepia posedon infrastruktur të rregullt me izolimin nga brenda dhe jasht,posedon dhe nxemje qendrore.

Shtepia gjendet ne rrug të Prishtines.

Çmimi i shtepis është 153.000 €

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »