SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me QIERA cmimi i arsyeshem,afer qendres...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
61218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa me cmim shum te arsyeshem dhe teper komode per qifte. Banesa gjendet ne rrugën ''Rrustem Statofci'' p.n (te parku i qytetit ''Slloveni Sporti'') 4 minuta ecje për ne qendër te qytetit... Kati III Posedon : 1. dhom, koridor, banjo, ballkon e mobiluar mir. cmim shum i arsyeshem.. preferohet leshimi per afat te gjat kohor. tel; 044 149 660
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
044149660
Rr.Rrustem Statofci p.n (te parku i qytetit) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »