SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 57m2, ne qender te Prishtines, perball Grandit.
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
61220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 57m2, ne qender te Prishtines, perball "Grandit".
Banesa eshte ne katin e trete ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.
Banesa eshte e pershtatshme per banim por edhe per zyre.
Çmimi eshte 2000euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »