SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa në Shitje
Çmimi :
€84,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:48
ID e produktit :
61227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e dytë me siperfaqe 123.5m²

Banesa posedon : sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi,dy banjo dhe tre ballkona.

Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.

Dyert prej druri ,dritaret plastik.

Posedon dhe garazh.

Banesa gjendet në rrugën kryesore Gjilan-Kamenicë.

Çmimi i banesës është 84.000€

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »