SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banese 4dhomshe-124m2 ne Lagjen Mati 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon
ID e produktit :
61471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen prej 124m2 (neto kfadrat-muret e jashtme nuk jane te perfshira ne meter katrore) ne Kompleksin e VG construction-Lagjia te Spitalit. Banesa gjendet ne Katin e 6-te, dhe ka kete renditje: Dhome dite me tryezari, ka kuzhine moderne (keto jane te mobiluara dhe jane te punuara me dekorime nga guri dhe gipsi), ka 3 dhoma gjumi, nje Garderob te madhe (e mobiluar), paradhome e mobiluar, 1 banjo dhe 1 WC te Kompletuara, 2 Ballkone. Ky kompleks ka Uje 24h, dy ashensora, dhe infrastruktura e perbashket eshte ne nivel te larte, siç shihet edhe ne foto. Te gjithe te interesuarit te me kontaktojne ne numer te telefonit apo permes email.

Faleminderit!
Informata rreth publikuesit
desa
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »