SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sofali shtepi 600m2me 11 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€370,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
61605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sofali, shitet shtepia siperfaqes 600m2, etazhes B+P+3, me bodrum 80m2, garazhe 40m2 per 8 vetura dhe 11 ari truall. Oborri i shtepise eshte i rregulluar dhe i rrethuar me mur. Çmimi: 370.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 1761
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »