SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sofali shtepi 550m2 me 1 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
61613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sofali, shitet shtepia siperfaqes 550m2, etazhes B+P+2+NK, me bodrum 120 m2, garazh 80m2 dhe oborr 1 ari, bukur i rregulluar. Shtepia eshte e banueshme, me nxehje qendrore, dhe ka rrugen 5 m larg, si dhe uje 24 ore. Çmimi: 330.000 euro ose nderrim me banese. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1871
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »