SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sofali shtepi 180m2 me 4,40 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
61634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sofali shitet shtepia siperfaqes 180m2, etazhes B+P+1, me bodrum 80 m2 dhe truall 4,40 ari. Shtepia eshte me leje ndertimi. Çmimi: 150.000 euro fix. Ekziston mundesia e blerjes edhe 4 ari tjera per çmimin sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1921
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »