SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 97m2 afer Ministris se Shendetesise ne lagjen Arberia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
6164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet në hyrje të lagjes Arbëria mes Pandora Tower dhe Ministrise se Shendetesise. Banesa ka orientimin Jug-Lindje dhe ambient mjaft te qetë, eshte 4 dhomeshe 97m2, ne katin e 6-te, ka keto hapesira :
- dhome dite
- kuzhinë me trepezari
- dhome gjumi, me garderobe
- dhome e femijeve
- 2 banjo
- korridor i madh me dollapa
- shpajz
- ballkon me pamje nga qyteti
Objekti ka ashensor me kartele, ngrohje qendrore dhe klimatizim. Shitet pa mobilje. Qmimi sipas Marrëveshjes

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »