SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
€299.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
61841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa Gjindet në Fushë Kosovë rruga Dardani 200Metra nga Shkolla Mihal Gramino
Banesa është në Katin e 9

Dritaret : Plastike, PVC Gjermane.
Dyert: Dyert kryesore të banesave Italiane, Dyert e brendshme janë të rrafshta Bungu.
Laminat : Laminat nga bambuja i kualitetit të lartë.
Qeranika: Qeramikë Italiane.
Uji: . Kompleksi posedon 24-orë furnizim me ujë, përmes sistemit të rënies së lirë.
Ashensori: Është “SCHINDLER”- njëri nga brendet më të forta në botë në tekologjinë e ashensorëve. Ashensori është me bateri dhe ka qasje deri në garazhë.
Telefon/TV/Internet:: Çdo dhomë e banesës ka kyçje interneti, satelitor dhe kabllor.
Interfon: Banesat janë të pajisura me interfon....
Informata rreth publikuesit
Fidan
Fushë Kosovë
049207297
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »