SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Shitje - Mbrapa Teatrit KOmbetar
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
61850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Luksoze mbrapa Teatrit Kombetare. Banesa eshte super luksoze, e mobiluar, ne gjendje shuuume te mire. Eshte 73 m2, Ka nje Sallon te madhe dhe nje dhome standarde te gjumit, shpajz, banjo, ballkon. Vetem 50 metra nga Sheshi Nene Tereza.
Çmimi : 62 000 euro
Tel: 044317298
Informata rreth publikuesit
blerimi_1977
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »