SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lagja Qendresa, shtepia 280m2 me 2,80 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
280000 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
61851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagja Qendresa, shitet shtepia siperfaqes 280m2, etazhes B+P+1+NK, me bodrum, garazhe dhe truall prej 2,80 ari. Shtepia posedon 4 dhoma gjumit, sallon me kuzhin, 2 banjo, alarm dhe ngrohje qendrore. Shtepia shitet me mobile per çmimin: 175.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 46/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »