SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira furra dhe pizzeria
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
61870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe ipet me qira furra me mikser,tavolin per buk,frizat per kifle dhe raftet per buke. Shitet dhe ipet me qira pizzeria me furre te pices,frizin e picave,tavolinat bash me karrika,shanki,aparati i kafes dhe frizi i pijeve. Faleminderit per mirkuptimin.
Informata rreth publikuesit
lendrit
Prizren
049432105
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »