SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese Me qera ne FusheKosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
61935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje siperfaqe prej 96m2. Ka dy dhoma gjumi,kuzhine,banjo,koridor,dhome dite. Gjendet afer qerdhes se femijeve ne FusheKosove. Posedon poashtu edhe garazh te vetures.. Na kontaktoni ne 045575711 dhe 049190971..
Informata rreth publikuesit
fadil
Fushë Kosovë
045575711
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »