SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament me cmim shume te lire ne durres, fare prane detit.
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
ID e produktit :
62019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Durres, shes apartament 370 Euro (Rruga Pavaresia, Tek ish Kali i trojes.)
Zona/Rruga : Rruga Pavaresia, Tek ish Kali i trojes.
Shitet okazion, mundesi zgjedhje te siperfaqes katit dhe orientimit.
Shitet dhe dyqan buze rruges kryesore korner 130m cmimi per m 1500 Euro.
oferta vetem per pak dite.

00355682082222
Informata rreth publikuesit
House
Prishtinë
00355682082222
Rruga pavarsia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »