SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa ne Lagjen MATI I - TREGTIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
62074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne lagjen Mati 1 perkatesisht ne Kompleksin "Banesat e Tregtise"
Kompleksi ndodhet pran rruges Enver Maloku qe lidhet me Rrugen B
Ka shkollen fillore "Ismail Qemali" 200m
Ambullanten 300m
Qerdhen 150 m
Gjith Kompleksi monitorohet nga kamerat e sigursë se Kompanis "Besa Security"

Banesa ka 70m2
2 dhoma gjumi
Sallon
Kuzhin
Banjo
Banesa Ndohet ne Katin e 3
Banesa eshte e mobiluar
Uje dhe Rrym 24h
Ngrohja Qyteti dhe me Rrym


Kontakti:
property.resnsc@gmail.com
ose
+37744784720
+37745686338
Informata rreth publikuesit
Property
Prishtinë
044784720
Lagja MATI I - Kompleksi TREGTIA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »