SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Banesa ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Viti i ndërtimit :
2003
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
62083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne breg te diellit te Zatriqi
Banesa ndodhet ne katin e 2te dhe ka 96m2
2 banjo
3 dhoma
1 Kuzhine
2 ballkona (te mbyllur me xhama)
Ka te instaluar sistemin e ngrohjes me rryme

Per me shume info kontakt:
Agjencioni Property

property.resnsc@gmail.com
ose
+37744 784 720
+37745 686 338
Informata rreth publikuesit
Property
Prishtinë
044784720
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »