SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit - Princesha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
62084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen e spitalit te kompleksi Princesha me 70m2 2 dhoma te gjumit 1 sallon i lidhur me kuzhine 1 banjo
Ka parking te mjaftueshem per makina.
Banesa eshte ndertim i ri dhe nuk ka pasur banore te meparshem.

Per me shume info kontakt:
Agjencioni Property

property.resnsc@gmail.com
ose
+377 44 784 720
+377 45 686 338
Informata rreth publikuesit
Property
Prishtinë
044784720
Lagja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »