SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Te Qafa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
62085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te qafa, perballe BUKA Bakery
Banesa gjindet ne katin e 3te, ka 50m2 dhe posedon
1 dhome dite
1 dhome gjumi
1 kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz

Nderrim i mundshem me banese me te madhe..

Per me shume info
Agjencioni Property

property.resnsc@gmail.com
ose
+377 44 784 720
+377 45 686 338
Informata rreth publikuesit
Property
Prishtinë
044784720
Te Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »