SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shitet toka 4 ARI në Gërmi.
Çmimi :
€88,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:50
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
62111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka 4 ARI në Gërmi.
Toka është afër Bazenit të Gërmisë.
Toka e pozicionuar në vend të përshtatshëm për ndërtim dhe e pajisur me të gjithë infrastrukturën e nevojshme.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »