SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
62162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet perballe Agjencise Antikorrupsion ose mbrapa kolegjit "Juridica". Eshte ne katin e dyte, pos tjerash posedon edhe parking, uje 24 ore me rezervar dhe nje shpajz.Vend shume i qete per banim dhe ideal per familje.Qmimi eshte i panegociushem
Informata rreth publikuesit
artan
Prishtinë
044 666 852
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »