SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesat në Shitje URGJENT
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
62179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitën dy banesa me nga 65m² të banuara.

Banesa I gjendet në katin e V posedon këtë renditje: Sallon,kuzhinë,tryezare, një dhomë gjumi,një banjo dhe një ballkon.

Dyert prej druri dhe dritaret plastik,dyshemeja parket.

Banesa II në katin e VI posedon këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Dyshemeja llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.

Dyert prej druri dhe dritaret plastik.

Banesat shitën së bashku,çmimi per m² është 520 €.

Banesat gjenden afër Tregut të Gjelbert.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »