SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan ndertesa e pandores
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
62181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qera ne Lagjen Dragodan te Shkallet Ne Kompleksin e Pandora Tower ne Katin e peste ,Banesa Posedon kushte shum te mira si: Uj,Rryme,Lift.Parkin.Sigurim fizik 24 ore, gjithashtu Nxemje Qendrore,Klime,Invertor ne rast te prishjes se rrymes si dhe shum paisje tjera shtepiake.
Banesa ka kete renditje:
-Dhome dite me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Dhome e vogel Gjumi
-Banjo
-Ballkon
Qmimi 500 Euro

tel. 038220880.
049123275
e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »