SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira te bregu i diellit afer qendres tregtare
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
62187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira te bregu i diellit afer qendres tregtare kati i I-r 65 m2,çmimi 250 euro, ne kete qmim jane te perfshire uji dhe mbeturinat.

banesa posedon: sallonin,kuzhinen, dhomen e gjumit,banjon,ballkonin,koridorin.

tel. 038220880
049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »