SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 52 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '15
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
62238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ara 52 ari
Ne Magjistralen Shtime - Lypjan ne Fshatin Grackë afer pishina Kalifornia
Shitet Toka me 52 ari
Vend i mrekullushem per gjithqka qe ju nevojitet ..Ara eshte ne pozite shum te mire gjeografike .nuk ka nevoj te mbushet ara me DHE eshte ne vend shum te mire.e ka rrymen afer. ka objekt afarist ngat, ares,
qmimi sipas marrveshjes nr tel 045 616 536
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »