SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DY BANESA SHITEN NE FUSHEKOSOVE NGA 75M2 ```
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:10
ID e produktit :
62272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN DY BANESA NE FUSHE KOSOVE NGA 75M2
BANESAT JAN TE MOBILUARA KOMPLET DHE
GJINDEN NE KATIN E 2 DHE JAN NE TE NJETEN HYRJE
SHITEN EDHE NDARAS
QMIMI PER BANESEN 1 /. -37000 euro me mobile
QMIMI PER BANESEN 2 /.-38000 euro me mobile
QMIMET JAN FIKSE .
BANESAT KAN FLET POSEDUSE DHE BARTEN NE PRONSI TUAJ
BANESAT GJINDEN 100m LARG MARKET VIVES

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
100m LARG MARKET VIVES [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »