SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT E GATSHME 58M2 (KATI 5) DHE 60M2 (KATI 2) ```
Çmimi :
€470.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:52
ID e produktit :
62276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN BANESAT NE NDERTIM E SIPER NE FUSHE KOSOVE AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO ME SIPERFAQE TE NDRYSHME PREJ 40M2 (KATI 3) DHE 85M2 (KATI 4).

BANESAT JANE TE GATSHME PER BANIM DHE TE LESHUARA ME QIRA.

470€/M2 60M2 (KATI 2) DHE 490€/M2 58M2 (KATI 5)

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »