SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA PREJ 60M2 NE ULPIANE ```
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:09
ID e produktit :
62277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA PREJ 60M2 NE ULPIANE
BANESA GJINDET NE KATIN E 5
DHE KA KETE RENDITJE. 1-DHOM GJUMI 1-SALLON 1-BANJO
PLUS 1-DHOM GJUMI NE MBINDERTIM

QMIMI-57,000€

Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj “KËRKO” dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
ULPIANE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »