SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE PENTHAUS NE MATI 1 ```
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:43
ID e produktit :
62284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PENTIHAUS NE MATI 1 ME DY NIVELE
KATI PAR KA 152M2 KATI DYT KA 79M2
TERA'S KA 108M2 PO ASHTU KA DHE DY PARKINGA PER VETURA
QMIMI PER TERAS SHKON 50% ME LIRE SE QMIMI I PENTIHAUSIT
KA 5 DHOMA GJUMI 2SALLON 2 BANJO 2SHPAJZA


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
MATI 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »